Ons team

Amy Stakenborghs administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Anne Hannemann leraar annehannemann@biezonderwijs.nl
Annerieke Holtermans leraar anneriekeholtermans@biezonderwijs.nl
Anita van Kempen leraar anitavankempen@biezonderwijs.nl
Anneke Wouters leraar annekewouters@biezonderwijs.nl
Annika de Rooij leraar annikaderooij@biezonderwijs.nl
Anouk Verspaandonk leraar anoukverspaandonk@biezonderwijs.nl
Anouska Plantijn leraar anouskaplantijn@biezonderwijs.nl
Arne van ’t Hullenaar gedragswetenschapper arnevanthullenaar@biezonderwijs.nl
Arnout Outhuis leraar arnoutouthuis@biezonderwijs.nl
Ashwin Koks leraar ashwinkoks@biezonderwijs.nl
Bas Spaarman leraar basspaarman@biezonderwijs.nl
Bram Kroon leraar bramkroon@biezonderwijs.nl
Briënne ten Napel directeur briennetennapel@biezonderwijs.nl
Caitlynn Meijer leraar caitlynnmeijer@biezonderwijs.nl
Carla Mommers onderwijsassistent carlamommers@biezonderwijs.nl
Carlijn Weren gedragswetenschapper carlijnweren@biezonderwijs.nl
Carol de Zeeuw leraar caroldezeeuw@biezonderwijs.nl
Cecile Verhees intern begeleider cecileverhees@biezonderwijs.nl
Christel van Dongen medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Christian de Jongh conciërge concierge@sgdekeyzer.nl
Cindy de Kroon leraar cindydekroon@biezonderwijs.nl
Clarien Rijkers leraar clarienrijkers@biezonderwijs.nl
Colinda Schraven leraar colindaschraven@biezonderwijs.nl
Debbie Verschuren leraar debbieverschuren@biezonderwjs.nl
Dewi Strijbosch onderwijsassistent dewistrijbosch@biezonderwijs.nl
Ed Brouwer leraarondersteuner edbrouwer@biezonderwijs.nl
Ellen van de Pas schoolmaatschappelijk werk ellenvandepas@biezonderwijs.nl
Eli-anne van der Torn gedragswetenschapper eliannevandertorn@biezonderwijs.nl
Elky Engels intern begeleider elkyengels@biezonderwijs.nl
Ester Reinhard leraarondersteuner esterreinhard@biezonderwijs.nl
Eva van Dijk leraar evavandijk@biezonderwijs.nl
Francisca Chavez Montero leraarondersteuner franciscachavezmontero@biezonderwijs.nl
Gaby Flipsen intern begeleider gabyflipsen@biezonderwijs.nl
Hiram Szejnoga leraar hiramszejnoga@biezonderwijs.nl
Ilona Jansen gedragswetenschapper ilonajansen@biezonderwijs.nl
Ingrid Kloosterman leraar ingridkloosterman@biezonderwijs.nl
Evelien Kocx onderwijsassistent evelienkocx@biezonderwijs.nl
Irma Teeninga intern begeleider irmateeninga@biezonderwijs.nl
Jan van Casteren adjunct-directeur janvancasteren@biezonderwijs.nl
Janneke Visser leraar jannekevisser@biezonderwijs.nl
Jenneke Pulles adjunct-directeur jennekepulles@biezonderwijs.nl
Jeroen Bruisten leraar jeroenbruisten@biezonderwijs.nl
Jeroen van Hekke leraar jeroenvanhekke@biezonderwijs.nl
Jim Adams time-out medewerker jimadams@biezonderwijs.nl
John van Amersfort conciërge concierge@sgdekeyzer.nl
Jolanda Nieborg medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Jos Kleijberg leraar joskleijberg@biezonderwijs.nl
José op ’t Hoog onderwijsassistent joseopthoog@biezonderwijs.nl
Kim Franken gedragswetenschapper kimfranken@biezonderwijs.nl
Kimberley Lodowica onderwijsassistent kimberleylodowica@biezonderwijs.nl
Kirstin Prins onderwijsassistent kirstinprins@biezonderwijs.nl
Koos Ligtvoet leraarondersteuner koosligtvoet@biezonderwijs.nl
Laura Kloprogge administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Lodewijk Lenoir leraar lodewijklenoir@biezonderwijs.nl
Lotte Staps leraar lottestaps@biezonderwijs.nl
Lychael Thodé leraarondersteuner lychaelthodé@biezonderwijs.nl
May Janssen medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Marjolein van Gorp leraar marjoleinvangorp@biezonderwijs.nl
Martijn Cornelissen time-out medewerker martijncornelissen@biezonderwijs.nl
Martin van den Broek leraar martinvandenbroek@biezonderwijs.nl
Martine van Dinten leraar martinevandinten@biezonderwijs.nl
Mathilde Manders onderwijsassistent mathildemanders@biezonderwijs.nl
Max Deijkers leraar maxdeijkers@biezonderwijs.nl
Miriam Rietveld leraar miriamrietveld@biezonderwijs.nl
Miriam van Harten leraar miriamvanharten@biezonderwijs.nl
Monique Beumers leraar moniquebeumers@biezonderwijs.nl
Monique van Hest leraar moniquevanhest@biezonderwijs.nl
Natasja van Lieshout administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Nathalie de Rooij leraar nathaliederooij@biezonderwijs.nl
Nicolette van den Hul intern begeleider nicolettevandenhul@biezonderwijs.nl
Nikkie Blommerde leraar nikkieblommerde@biezonderwijs.nl
Olga te Braake leraar olgatebraake@biezonderwijs.nl
Patrick van Veldhoven leraar patrickvanveldhoven@biezonderwijs.nl
Peter van Beurden onderwijsassistent petervanbeurden@biezonderwijs.nl
Peter de Coninck leraarondersteuner peterdeconinck@biezonderwijs.nl
Pooja Passy leraarondersteuner poojapassy@biezonderwijs.nl
Raymond de Raat leraar / intern begeleider raymondderaat@biezonderwijs.nl
Renée van Broekhoven leraarondersteuner renéevanbroekhoven@biezonderwijs.nl
Rian van den Borne schoolmaatschappelijk werk rianvandenborne@biezonderwijs.nl
Rietje Stook leraar rietjestook@biezonderwijs.nl
Ryan IJpelaar intern begeleider ryanijpelaar@biezonderwijs.nl
Saar Udo onderwijsassistent saarudo@biezonderwijs.nl
Sabina Kulasic medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Sabine Fouchier administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Sanne Ingels onderwijsassistent sanneingels@biezonderwijs.nl
Silvia Oostra onderwijsassistent silviaoostra@biezonderwijs.nl
Sita Remesar adjunct-directeur a.i. sitaremesar@biezonderwijs.nl
Sjoerd Craane leraar sjoerdcraane@biezonderwijs.nl
Stijn van de Ven leraar stijnvandeven@biezonderwijs.nl
Susan Hoeks leraarondersteuner susanhoeks@biezonderwijs.nl
Suzan van Beurden leraar suzanvanbeurden@biezonderwijs.nl
Suzanne Haans administratief/secretarieel medewerker suzannehaans@biezonderwijs.nl
Sybill Scheijven onderwijsassistent sybillscheijven@biezonderwijs.nl
Tara Donders leraar taradonders@biezonderwijs.nl
Thea Janssen leraar theajanssen@biezonderwijs.nl
Thomas Musters leraar thomasmusters@biezonderwijs.nl
Tijn Meurkens leraar tijnmeurkens@biezonderwijs.nl
Tineke Vermeulen gedragswetenschapper tinekevermeulen@biezonderwijs.nl
Tommie van Moorsel leraarondersteuner tommievanmoorsel@biezonderwijs.nl
Vidjay Haarmans leraar vidjayhaarmans@biezonderwijs.nl
Vivianne van den Boom leraar viviannevandenboom@biezonderwijs.nl
Wendy Jansma leraar wendyjansma@biezonderwijs.nl
Xandar van Os time-out medewerker xandarvanos@biezonderwijs.nl