Ons team

Amy Stakenborghs administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Anne Hannemann docent ahannemann@sgdekeyzer.nl
Anita Hesselmans medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Anita van Kempen docent avkempen@sgdekeyzer.nl
Anke van de Pas docent avdpas@sgdekeyzer.nl
Anneke Wouters docent awouters@sgdekeyzer.nl
Annika de Rooij docent adrooij@sgdekeyzer.nl
Anouk Verspaandonk docent averspaandonk@sgdekeyzer.nl
Anouska Plantijn docent aplantijn@sgdekeyzer.nl
Arne van ’t Hullenaar gedragswetenschapper avthullenaar@sgdekeyzer.nl
Ashwin Koks docent akoks@sgdekeyzer.nl
Bas Spaarman docent bspaarman@sgdekeyzer.nl
Ben van Schijndel docent bvschijndel@sgdekeyzer.nl
Bram Kroon docent bkroon@sgdekeyzer.nl
Britt Baudewijns leraarondersteuner bbaudewijns@sgdekeyzer.nl
Caitlynn Meijer leerkracht cmeijer@sgdekeyzer.nl
Carla Mommers onderwijsassistent cmommers@sgdekeyzer.nl
Carol de Zeeuw docent cvdzeeuw@sgdekeyzer.nl
Cecile Verhees intern begeleider cverhees@sgdekeyzer.nl
Christel van Dongen medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Christian de Jongh conciërge concierge@sgdekeyzer.nl
Cindy de Kroon docent cdkroon@sgdekeyzer.nl
Clarien Rijkers docent crijkers@sgdekeyzer.nl
Colinda Schraven docent cschraven@sgdekeyzer.nl
Debbie Verschuren docent dverschuren@sgdekeyzer.nl
Dewi Strijbosch onderwijsassistent dstrijbosch@sgdekeyzer.nl
Dorothée Schoemaker docent dschoemaker@sgdekeyzer.nl
Ed Brouwer leraarondersteuner ebrouwer@sgdekeyzer.nl
Edwin Dieleman directeur a.i. edieleman@sgdekeyzer.nl
Ellen van de Pas maatschappelijk werker evdpas@sgdekeyzer.nl
Eli-anne van der Torn gedragswetenschapper evdtorn@sgdekeyzer.nl
Elky Engels intern begeleider eengels@sgdekeyzer.nl
Ester Reinhard leraarondersteuner ereinhard@sgdekeyzer.nl
Eva van Dijk docent evdijk@sgdekeyzer.nl
Gaby Flipsen intern begeleider gflipsen@sgdekeyzer.nl
Hiram Szejnoga docent hszejnoga@sgdekeyzer.nl
Ilona Jansen gedragswetenschapper ijansen@sgdekeyzer.nl
Ingrid Kloosterman docent ikloosterman@sgdekeyzer.nl
Evelien Kocx administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Irma Kokx administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Jan van Casteren adjunct-directeur jvcasteren@sgdekeyzer.nl
Janneke Visser docent jvisser@sgdekeyzer.nl
Jenneke Pulles adjunct-directeur jpulles@sgdekeyzer.nl
Jeroen Bruisten docent jbruisten@sgdekeyzer.nl
Jeroen van Hekke docent jvhekke@sgdekeyzer.nl
Jessie Wouters intern begeleider jwouters@sgdekeyzer.nl
Jim Adams time-out medewerker jadams@sgdekeyzer.nl
John van Amersfort conciërge concierge@sgdekeyzer.nl
Jolanda Nieborg medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Jos Kleijberg docent jkleijberg@sgdekeyzer.nl
José op ’t Hoog onderwijsassistent jothoog@sgdekeyzer.nl
Juul Vrieze leraarondersteuner jvrieze@sgdekeyzer.nl
Kim Franken gedragswetenschapper kfranken@sgdekeyzer.nl
Kimberley Lodowica onderwijsassistent klodoqica@sgdekeyzer.nl
Kirstin Prins onderwijsassistent kprins@sgdekeyzer.nl
Laura Kloprogge administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Leonie van de Kant adjunct-directeur a.i. lvdkant@sgdekeyzer.nl
May Janssen medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Marjolein van Gorp docent mvgorp@sgdekeyzer.nl
Martijn Cornelissen time-out medewerker mcornelissen@sgdekeyzer.nl
Martijn van Gompel docent mvgompel@sgdekeyzer.nl
Martin van den Broek docent mvdbroek@sgdekeyzer.nl
Martine van Dinten docent mvdinten@sgdekeyzer.nl
Max Deijkers docent mdeijkers@sgdekeyzer.nl
Miriam Rietveld docent mrietveld@sgdekeyzer.nl
Miriam van Harten docent mvharten@sgdekeyzer.nl
Monique Beumers docent mbeumers@sgdekeyzer.nl
Monique van Hest docent mvhest@sgdekeyzer.nl
Nicolette van den Hul intern begeleider nvdhul@sgdekeyzer.nl
Nikkie Blommerde docent nblommerde@sgdekeyzer.nl
Olga te Braake docent otbraake@sgdekeyzer.nl
Patrick van Veldhoven docent pvveldhoven@sgdekeyzer.nl
Paul van der Schans docent pvdschans@sgdekeyzer.nl
Peter van Beurden onderwijsassistent pvbeurden@sgdekeyzer.nl
Peter de Coninck leraarondersteuner pdconinck@sgdekeyzer.nl
Pooja Passy leraarondersteuner ppassy@sgdekeyzer.nl
Raymond de Raat docent rdraat@sgdekeyzer.nl
Renée van Broekhoven leraarondersteuner rvbroekhoven@sgdekeyzer.nl
Rian van den Borne maatschappelijk werker rvdborne@sgdekeyzer.nl
Roly van der Wee docent rvdwee@sgdekeyzer.nl
Ryan IJpelaar intern begeleider rijpelaar@sgdekeyzer.nl
Saar Udo onderwijsassistent sudo@sgdekeyzer.nl
Sabina Kulasic medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Sanne Ingels onderwijsassistent singels@sgdekeyzer.nl
Sjoerd Craane docent scraane@sgdekeyzer.nl
Stijn van de Ven docent svdven@sgdekeyzer.nl
Suzan van Beurden docent svbeurden@sgdekeyzer.nl
Suzanne Haans administratief/secretarieel medewerker shaans@sgdekeyzer.nl
Sybill Scheijven onderwijsassistent sscheijven@sgdekeyzer.nl
Tara Donders docent tdonders@sgdekeyzer.nl
Tessa Wolbert intern begeleider twolbert@sgdekeyzer.nl
Thea Janssen docent tjanssen@sgdekeyzer.nl
Thomas Deliën adjunct-directeur tdelien@sgdekeyzer.nl
Tijn Meurkens docent tmeurkens@sgdekeyzer.nl
Tommie van Moorsel leraarondersteuner tvmoorsel@sgdekeyzer.nl
Vidjay Haarmans docent vhaarmans@sgdekeyzer.nl
Vivianne van den Boom docent vvdboom@sgdekeyzer.nl
Wendy Jansma docent wjansma@sgdekeyzer.nl
Xandar van Os time-out medewerker xvos@sgdekeyzer.nl
Zoé van Kerkvoorde docent zvkerkvoorde@sgdekeyzer.nl