Ons team

 

Aagje Sinon onderwijsassistent asinon@sgdekeyzer.nl
Amy Meesters gedragswetenschapper ameesters@sgdekeyzer.nl
Amy Stakenborghs administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Angela Timmermans psychologisch assistent atimmermans@sgdekeyzer.nl
Anita Hesselmans medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Arjan in ’t Ven leerkracht aitven@sgdekeyzer.nl
Christel van Dongen medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Christian de Jongh conciërge concierge@sgdekeyzer.nl
Cilia Schijvens leerkracht cschijvens@sgdekeyzer.nl
Dimmy Corstiaans gedragswetenschapper dmeijer@sgdekeyzer.nl
Edwin Dieleman directeur a.i. edieleman@sgdekeyzer.nl
Eveliene van Rooij leerkracht evrooij@sgdekeyzer.nl
Esther van de Ven onderwijsassistent evdven@sgdekeyzer.nl
Femke Paridaans onderwijsassistent fparidaans@sgdekeyzer.nl
Femke Spooren leerkracht fspooren@sgdekeyzer.nl
Ilze van Ginniken leerkracht ivginneken@sgdekeyzer.nl
Ineke van Onzenoort intern begeleider ivonzenoort@sgdekeyzer.nl
Inge de Nijs leerkracht idnijs@sgdekeyzer.nl
Ingrid Penners leerkracht ipenners@sgdekeyzer.nl
Irene Sprangers leerkracht isprangers@sgdekeyzer.nl
Evelien Kocx administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Irma Kokx administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Jacqueline van de Beek leerkracht jvdbeek@sgdekeyzer.nl
Jacqueline van Esch leerkracht jvesch@sgdekeyzer.nl
Janneke van Moorsel leerkracht jvmoorsel@sgdekeyzer.nl
Jannes Oprins onderwijsassistent joprins@sgdekeyzer.nl
Jessie Wouters intern begeleider jwouters@sgdekeyzer.nl
Jill Koijck logopedist jkoijck@sgdekeyzer.nl
John van Amersfort conciërge concierge@sgdekeyzer.nl
Jolanda Nieborg medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Josine Tijssen leerkracht jtijssen@sgdekeyzer.nl
Joost Goossens leerkracht jgoossens@sgdekeyzer.nl
Kim de Vries leerkracht kdvries@sgdekeyzer.nl
Kitty Zebregts onderwijsassistent kzebregts@sgdekeyzer.nl
Laila van Opstal gedragswetenschapper lvopstal@sgdekeyzer.nl
Laura Kloprogge administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Laura Quirijnen leerkracht lquirijnen@sgdekeyzer.nl
Lieke Broeders intern begeleider lbroeders@sgdekeyzer.nl
Liesbeth Voskens leerkracht lvoskens@sgdekeyzer.nl
Lisa Mutsaers leerkracht lmutsaers@sgdekeyzer.nl
Lisanne van der Meulen leerkracht lvdmeulen@sgdekeyzer.nl
Lonneke de Klerk onderwijsassistent ldklerk@sgdekeyzer.nl
May Janssen medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Mara van Dronkelaar leerkracht mvdronkelaar@sgdekeyzer.nl
Margot van der Velden leerkracht mvdvelden@sgdekeyzer.nl
Marieke Smetsers time-out medewerkers mkemps@sgdekeyzer.nl
Marlijne Tijssen onderwijsassistent mtijssen@sgdekeyzer.nl
Mathijs van der Vorst leerkracht mvdvorst@sgdekeyzer.nl
Michel Bolluijt onderwijsassistent mbolluijt@sgdekeyzer.nl
Mieke Desmares fysiotherapeut mdesmares@sgdekeyzer.nl
Mirjam Smouter leerkracht msmouter@sgdekeyzer.nl
Monique van den Hurk maatschappelijk werker mvdhurk@sgdekeyzer.nl
Natalie van Blerk leerkracht nvblerk@sgdekeyzer.nl
Patricia Eben logopedist peben@sgdekeyzer.nl
Rianne de Beer leerkracht rdbeer@sgdekeyzer.nl
Rob van der Meijden adjunct-directeur rvdmeijden@sgdekeyzer.nl
Sabina Kulasic medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Sabine Fouchier time-out medewerkers sfouchier@sgdekeyzer.nl
Sanne Beerens onderwijsassistent sbeerens@sgdekeyzer.nl
Sanne Bertens leraar ondersteuner sbertens@sgdekeyzer.nl
Sanne Smetsers leerkracht smetsers@sgdekeyzer.nl
Suzanne Haans administratief/secretarieel medewerker shaans@sgdekeyzer.nl
Ulrike de Jongh time-out medewerkers udjongh@sgdekeyzer.nl
Vanessa Hermans adjunct-directeur vhermans@sgdekeyzer.nl
Walther Reijnen leerkracht wreijnen@sgdekeyzer.nl
Wim Glorius leerkracht wglorius@sgdekeyzer.nl