Ons team

Aagje Sinon onderwijsassistent asinon@sgdekeyzer.nl
Alexander van den Broek directeur avdbroek@sgdekeyzer.nl
Angela Timmermans psychologisch assistent atimmermans@sgdekeyzer.nl
Angelique van den Oetelaar onderwijsassistent avdoetelaar@sgdekeyzer.nl
Arjan in ’t Ven leerkracht aitven@sgdekeyzer.nl
Aypril Schoofs leerkracht aschoofs@sgdekeyzer.nl
Carla de Jong onderwijsassistent cdjong@sgdekeyzer.nl
Christel van Dongen medew.huish. dienst cvdongen@sgdekeyzer.nl
Christian de Jongh conciërge concierge@sgdekeyzer.nl
Cilia Schijvens leerkracht cschijvens@sgdekeyzer.nl
Dimmy Meijer gedragswetenschapper dmeijer@sgdekeyzer.nl
Els Verhagen leerkracht everhagen@sgdekeyzer.nl
Erica Provoost adjunct-directeur eprovoost@sgdekeyzer.nl
Eva Sadoud administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Femke Spooren leerkracht fspooren@sgdekeyzer.nl
Francisca Kusenuh leerkracht fkusenuh@sgdekeyzer.nl
Henri Harts onderwijsassistent hharts@sgdekeyzer.nl
Ilze van Ginniken leerkracht ivginneken@sgdekeyzer.nl
Ineke van Onzenoort intern begeleider ivonzenoort@sgdekeyzer.nl
Inge de Nijs onderwijsassistent idnijs@sgdekeyzer.nl
Ingrid in ’t Ven onderwijsassistent iitven@sgdekeyzer.nl
Ingrid Penners leerkracht ipenners@sgdekeyzer.nl
Irene Sprengers leerkracht isprangers@sgdekeyzer.nl
Irma Kokx administratief medewerker ikokx@sgdekeyzer.nl
Jacqueline van de Beek leerkracht jvdbeek@sgdekeyzer.nl
Jacqueline van Esch leerkracht jvesch@sgdekeyzer.nl
Janneke van Moorsel leerkracht jvmoorsel@sgdekeyzer.nl
John van Amersfort conciërge concierge@sgdekeyzer.nl
Jolanda Adams medew. huish. dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Jolanda Nieborg medew.huish. dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Joost Goossens leerkracht jgoossens@sgdekeyzer.nl
Karin de Vette leerkracht kdvette@sgdekeyzer.nl
Laila van Opstal gedragswetenschapper lvopstal@sgdekeyzer.nl
Leny Buvens leerkracht lbuvens@sgdekeyzer.nl
Lieke Broeders intern begeleider lbroeders@sgdekeyzer.nl
Liesbeth Voskens leerkracht lvoskens@sgdekeyzer.nl
Lisan Staps onderwijsassistent lstaps@sgdekeyzer.nl
Lisanne van der Meulen leerkracht lvdmeulen@sgdekeyzer.nl
Lonneke de Klerk onderwijsassistent ldklerk@sgdekeyzer.nl
Maij Janssen medew.huish. dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Margot van der Velden leerkracht mvdvelden@sgdekeyzer.nl
Marieke Kemps onderwijsassistent mkemps@sgdekeyzer.nl
Marieke Salvetti onderwijsassistent msalvetti@sgdekeyzer.nl
Marijke van Roij leerkracht mvroij@sgdekeyzer.nl
Marleen van Enschot directie-secretaresse mvenschot@sgdekeyzer.nl
Mathijs van der Vorst leerkracht mvdvorst@sgdekeyzer.nl
Mieke Desmares fysiotherapeut mdesmares@sgdekeyzer.nl
Monique van den Hurk maatschappelijk werker mvdhurk@sgdekeyzer.nl
Nanda de Lange gedragswetenschapper ndlange@sgdekeyzer.nl
Natalie van Blerk leerkracht nvblerk@sgdekeyzer.nl
Patricia Eben logopedist peben@sgdekeyzer.nl
Peter Brock leerkracht pbrock@sgdekeyzer.nl
Petronette Castrop leerkracht pcastrop@sgdekeyzer.nl
Rob van der Meijden adjunct-directeur rvdmeijden@sgdekeyzer.nl
Sabina Kulasic medew.huish. dienst skulasic@sgdekeyzer.nl
Sabine Fouchier onderwijsassistent sfouchier@sgdekeyzer.nl
Sandra Lunenburg onderwijsassistent slunenburg@sgdekeyzer.nl
Sandra van der Linden onderwijsassistent svdlinden@sgdekeyzer.nl
Sarah van Beek leerkracht svbeek@sgdekeyzer.nl
Suzanne Haans administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Theo de Groot leerkracht tdgroot@sgdekeyzer.nl
Thom van Hout time-out begeleider tvhout@sgdekeyzer.nl
Ulrike de Jongh onderwijsassistent udjongh@sgdekeyzer.nl
Walther Reijnen leerkracht wreijnen@sgdekeyzer.nl
Wilma Laurijssen medew.huish. dienst wlaurijssen@sgdekeyzer.nl
Wim Glorius leerkracht wglorius@sgdekeyzer.nl