Ons team

Aagje Sinon onderwijsassistent aagjesinon@biezonderwijs.nl
Amy Meesters gedragswetenschapper amymeesters@biezonderwijs.nl
Amy Stakenborghs administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Arjan in ’t Ven leerkracht arjanintven@biezonderwijs.nl
Briënne ten Napel directeur briennetennapel@biezonderwijs.nl
Christel van Dongen medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Christian de Jongh conciërge concierge@sgdekeyzer.nl
Cilia Schijvens leerkracht ciliaschijvens@biezonderwijs.nl
Dimmy Corstiaans gedragswetenschapper dimmycorstiaans@biezonderwijs.nl
Eveliene van Rooij leerkracht evelienevanrooij@biezonderwijs.nl
Esther van de Ven onderwijsassistent esthervandeven@biezonderwijs.nl
Femke Spooren leerkracht femkespooren@biezonderwijs.nl
Helen van Oosterhout onderwijsassistent helenvanoosterhout@biezonderwijs.nl
Ilze van Ginniken leerkracht ilzevanginniken@biezonderwijs.nl
Ineke van Onzenoort intern begeleider inekevanonzenoort@biezonderwijs.nl
Ingrid Penners leerkracht ingridpenners@biezonderwijs.nl
Irene Sprangers leerkracht irenesprangers@biezonderwijs.nl
Jacqueline van de Beek leerkracht jacquelinevandebeek@biezonderwijs.nl
Janneke van Moorsel leerkracht jannekevanmoorsel@biezonderwijs.nl
Jessie Wouters intern begeleider jessiewouters@biezonderwijs.nl
John van Amersfort conciërge concierge@sgdekeyzer.nl
Jolanda Nieborg medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Joost Goossens leerkracht joostgoossens@biezonderwijs.nl
Karin de Vette leerkracht karindevette@biezonderwijs.nl
Kim de Vries leerkracht kimdevries@biezonderwijs.nl
Laila van Opstal gedragswetenschapper lailavanopstal@biezonderwijs.nl
Laura Kloprogge administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Laura Quirijnen leerkracht lauraquirijnen@biezonderwijs.nl
Lieke Broeders intern begeleider liekebroeders@biezonderwijs.nl
Lisa Mutsaers leerkracht lisamutsaers@biezonderwijs.nl
Lisanne van der Meulen leerkracht lisannevandermeulen@biezonderwijs.nl
Lonneke de Klerk onderwijsassistent lonnekedeklerk@biezonderwijs.nl
May Janssen medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Mara van Dronkelaar leerkracht maravandronkelaar@biezonderwijs.nl
Marieke Smetsers time-out medewerker mariekesmetsers@biezonderwijs.nl
Marielle Finders leerkracht mariellefinders@biezonderwijs.nl
Marion van der Heijden onderwijsassistent marionvanderheijden@biezonderwijs.nl
Marjolein de Roon leerkracht marjoleinderoon@biezonderwijs.nl
Marlijne Tijssen onderwijsassistent marlijnetijssen@biezonderwijs.nl
Mathijs van der Vorst leerkracht mathijsvandervorst@biezonderwijs.nl
Michel Bolluijt onderwijsassistent michelbolluijt@biezonderwijs.nl
Mieke Desmares fysiotherapeut miekedesmares@biezonderwijs.nl
Monique van den Hurk maatschappelijk werker moniquevandenhurk@biezonderwijs.nl
Natalie van Blerk leerkracht natalievanblerk@biezonderwijs.nl
Natasja van Lieshout administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Nena de Bruijn onderwijsassistent nenadebruijn@biezonderwijs.nl
Nicole Cornelissen onderwijsassistent nicolecornelissen@biezonderwijs.nl
Nicole Koreman leraar ondersteuner nicolekoreman@biezonderwijs.nl
Quirine van Sundert onderwijsassistent quirinevansundert@biezonderwijs.nl
Rianne de Beer leerkracht riannedebeer@biezonderwijs.nl
Rob van der Meijden adjunct-directeur robvandermeijden@biezonderwijs.nl
Sabina Kulasic medewerker huishoudelijke dienst huishoudelijkedienst@sgdekeyzer.nl
Sabine Fouchier administratief medewerker info@sgdekeyzer.nl
Sanne Beerens onderwijsassistent sannebeerens@biezonderwijs.nl
Sanne Bertens leraar ondersteuner sannebertens@biezonderwijs.nl
Sanne Smetsers leerkracht sannesmetsers@biezonderwijs.nl
Susan Geurts time-out medewerker susangeurts@biezonderwijs.nl
Suzanne Haans administratief/secretarieel medewerker suzannehaans@biezonderwijs.nl
Tugba Altintas onderwijsassistent tugbaaltintas@biezonderwijs.nl
Ulrike de Jongh time-out medewerker ulrikedejongh@biezonderwijs.nl
Vanessa Hermans adjunct-directeur vanessahermans@biezonderwijs.nl
Walther Reijnen leerkracht waltherreijnen@biezonderwijs.nl
Wim Glorius leerkracht wimglorius@biezonderwijs.nl